Günün Tarihi:3 Temmuz 2020

Çiftçilere TARSİM’i anlattılar


Adapazarı Ziraat Odası ile İş Bankası ortaklığında dün düzenlenen toplantıda Adapazarı çiftçisine TARSİM tarım sigortaları hakkında bilgilendirme yapıldı.

Ortak çalışma

Adapazarı Ziraat Odası ile İş Bankası ortaklığında dün Adapazarı çiftçisine TARSİM tarım sigortaları anlatıldı. Sakarya Ticaret Borsası’nda düzenlenen toplantıya Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş, Erenler- Arifiye Ziraat Odası Başkanı Fehmi Özüpek, İş Bankası Adapazarı Şube Müdürü Yusuf Ayyıldız, İş Bankası Tarım Bankacılığı Uzmanı Metin Yüksel Bölüm, Tarım Bankacılığı Uzmanı Selçuk Berberoğlu ve çiftçiler katıldı.

 

Teşekkür etti

İş Bankası Tarım Bankacılığı Uzmanı Metin Yüksel Bölüm çiftçilere sigortalar hakkında açıklamalarda bulunurken Tarımsal sigortanın çiftçilik için çok önemli hale geldiğini dile getiren Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş,  “Son yıllarda özellikle iklimsel değişiklikler sebebi ile meydana gelen hava olayları ürünlerimize büyük zarar veriyor. Tarımsal sigortalar çiftçilerimiz için önemli hale geldi. İş Bankası yetkililerine bizlerle birlikte bu programı düzenledikleri için teşekkür ediyorum” dedi. 

13 Şubat 2020 , Perşembe Bu haber toplam 10955 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU