Günün Tarihi:24 Eylül 2020

En çok okuyanlar ödüllendirildi


Karasu Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Moda Tasarım ve Teknolojileri alanında ikincisi düzenlenen “Okumada ben de varım” adlı projeyle en çok kitap okuyan dört öğrenciye ödülleri takdim edildi.

Örnek oluyor

Sosyal ve kültürel projelerle adını sık sık duyuran Karasu Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hayata geçirilen “Okumada ben de varım” adlı projesi diğer okullara örnek oluyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen projeyle öğrencilere kitap sevgisini aşılamak ve okuma alışkanlığını kazandırmak amaçladı.

El emeği

10.sınıf öğrencisi Elif Çetinoğlu, 11.sınıf öğrencisi Derya Yavuzyiğit ile Nazar Serdaroğlu ve 12.sınıf öğrencisi Mahmuriye Duman en çok kitabı okuyarak öğretmenlerinden el emeğiyle hazırlanmış hediyeleri almaya hak kazandı. Okul Müdürü Canan Başaran ve Müdür Yardımcısı Ayşe Er, kitapların her daim insanların hayatlarında yer alması gerektiğini ifade ederek öğrencileri tebrik etti.

 

14 Şubat 2020 , Cuma Bu haber toplam 599 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU