Günün Tarihi:20 Ekim 2020

Muhtarlar mutlu döndü


Ankara’da çeşitli görüşmelerde bulunan Akyazılı 36 Muhtar Başkent’ten mutlu döndü.

Ziyaretler

CHP-MHP Grup toplantılarına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını dinleyen Akyazılı 36 muhtar MHP Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül’ü, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Ali İhsan Yavuz yanı sıra diğer milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek’i, Recep Uncuoğlu ile Kenan Sofuoğlu’nu,  hemşerileri Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ı ve İŞ-KUR Genel Müdürü  Bekir Aktürk’ü ziyaret ederek ilçe sorunlarının yer aldığı talep ve çözüm raporlarını ilettiler.

Yoğun tempo

Akyazı Muhtarlar Dernek Başkanı Bekir Durmuş başta olmak üzere beraberindeki muhtarlar, MHP Sakarya Milletvekili  Muhammed Levent Bülbül’ü ziyaretlerine, MHP Akyazı İlçe Başkanı Ali Dertli ve partinin yöneticileri de eşlik etti.  TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’la birlikte otelde kahvaltı yapan muhtarlar, Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem’inde eşliğinde AK Parti grup toplantısına katılarak Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı konuşmayı dinledi. Son olarak Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay ve İŞ-KUR Genel Müdürü  Bekir Aktürk ile de görüştü. Muhtarlar,  CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç hasta olduğu için danışmanı Sema hanım ile görüşüp sorunlarını aktardılar. Akyazılı muhtarların son durağı Anıtkabir oldu. Atatürk’ün kabrini ziyaret ettikten sonra saat 22.00’de Akyazı’ya geri döndüler.

Söz verdiler

Ziyaretler hakkında açıklama yapan  Dernek Başkanı Durmuş, “ Ankara seyahatimize 36 muhtarımız katıldı. Bu ziyarette muhtarlarımızla birlikte yaptığımız görüşmeler sonrasında hazırladığımız isteklerimizi içeren dosyalarımızı siyasilerimize tek tek takdim ettik. Yaptığımız görüşmelerde de sorunlarımızı bir kez daha şifahi olarak siyasilerimize aktardık. Siyasilerimizde sorunlarla ilgili ellerinden geleni yapacakları konusunda bizlere söz verdiler. İki günlük Ankara seyahatimizde ziyaret yaptığımız herkesten büyük destek ve ilgi gördük ve son derece güzel ağırlandık. Şahsım ve muhtar arkadaşlarım adına bizi ağırlayan herkese  teşekkürlerimi arz ediyorum” dedi. 

14 Şubat 2020 , Cuma Bu haber toplam 492 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU