Günün Tarihi:26 Eylül 2020

Gazete sahipleri dernekleşiyor


Sakarya’da yayın yapan gazetelerin sahipleri sektörün sorunları üzerine istişarede bulunarak, güç birliği için dernekleşme kararı aldı.

Mesleki sorunlar

Sakarya’daki gazetelerin sahipleri önceki akşam gerçekleştirdikleri istişare toplantısında mesleki sorunlar ve çözümleri üzerine fikir alışverişinde bulundular. Mesleğin çözüm bekleyen sorunları, öneriler ve geleceğe yönelik beklentilerin değerlendirildiği toplantıda Sakarya’nın sorunları üzerinde de duruldu.

Güç birliği

Gazetelerin imtiyaz sahipleri toplantıda dernekleşme ve yazılı basının yaşadığı sorunların çözümü noktasında güç birliği yapılmasını kararlaştırıldı. Toplantıya Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Halil İbrahim Balcı, Yeni Sakarya Gazetesi Sinan Uyar-Genel Müdürü Zeki Aydıntepe, Yenihaber Gazetesi-Turan Kalfa, Bizim Sakarya Gazetesi- Adnan Yüksel, Adapostası Gazetesi - Gülderen Okumuş, Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi - Mustafa Sarı katıldı.

 

 

14 Şubat 2020 , Cuma Bu haber toplam 584 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU