Günün Tarihi:4 Mart 2021

Katlı Pazar için işbirliği


Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve Katlı Pazar esnafı bir araya gelerek 1 Mart Pazar gününe kadar daha düzenli bir Katlı Pazar için zabıta ve esnafın birlikte çalışması kararını aldı.

Pazarcıyla buluşma

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun Katlı Pazar esnafı ile buluşmasının ardından, Başkan Yardımcısı Hilmi Kızılcık, Zabıta Müdürü Ersin Kıroğlu, Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, Giyim Eşyası Satıcıları Odası Başkanı Yekta Tepe, Katlı Pazar Yöneticileri Ömer Kaplan ve İsmail Hocalar tezgâh sahipleri ile bir araya gelerek hediyelerini verdi. İşgallerin de konuşulduğu buluşmada, 1 Mart Pazar gününe kadar daha düzenli bir Katlı Pazar için zabıta ve esnafın birlikte çalışması kararı alındı. Böylece tezgâhlar kendi sınırlarına çekilecek ve ceza işlemlerinin uygulanmasının da önüne geçilecek.

Düzenli ticaret

Katlı Pazar ziyaretlerinin her gün düzenli olarak yapılacağını kaydeden Adapazarı Belediyesi Zabıta Müdürü Ersin Kıroğlu, “Başkanımız Mutlu Işıksu’nun talimatları doğrultusunda Zabıta uygulamalarımızın kapsamını daha da genişlettik. Katlı Pazar bizim en önemli ticari alanlarımızdan. Başkanımızın esnafımızla bir araya gelmesinin ardından bizler de hem esnafımızı ziyaret edip hediyeleşelim, hem de olması gereken çalışmaların aşamalarını paylaşalım istedik. Katlı Pazar esnafımızla ekiplerimiz her gün bir arada olacak. Daha düzenli ticari yaşam için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Esnaftan destek

Başkan Kabacan, Başkan Tepe ve Katlı Pazar Yöneticileri gerçekleşen ziyaretle ilgili, “Daha düzenli Pazar Yeri, esnafımızın da hemşerilerimizin de hayat standartlarını daha da yükseltir. Uygulamaların yapılmasının kesinlikle esnafımıza faydalı olacağını düşünüyoruz. Herkes kendi alanlarında daha sağlıklı ticari faaliyetlerini yürütecektir. Pazarımız daha rahat olursa vatandaşlarımız daha çok ilgi duyar. Biz Zabıta uygulamalarını destekliyoruz”  ifadelerini kullandılar.

17 Şubat 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 554 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU