Günün Tarihi:18 Ekim 2021

Hasta ve yaşlılara ziyaret


Sapanca Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde hasta ve yaşlıları ziyaret etti.

İstekleri dinleniyor

Ziyaretlerinde yaşlıları ve hastaları ihmal etmeyen Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, çeşitli rahatsızlıkları nedeni ve yaşlarından dolayı evlerinde dinlenen hastalara acil şifalar, sağlıklı ve uzun ömür dileklerini iletiyor.  Başkan Özen’in talimatlarıyla Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü kapsamında gerçekleşen ziyaretlerde konuk olunan evlerde vatandaşların istek ve talepleri de dinleniyor.

Hayır duası aldık

 Belediye olarak yaşlıların ve hastaların her zaman yanında olduğunu belirten Basın Yayın ve Halka İlişkiler Müdürü Emine Tarım, “Hasta ve yaşlı ziyaretlerimizde, Göl Mahallesi’nin çınarlarından Selvi ve Rahime Teyzemizi ziyaret edip hayır dualarını aldık. Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’in selamlarını kendilerine ilettik. Ziyaretlerimizde yaşlılarımıza hayırlı ömürler hastalarımıza da Allahtan acil şifalar diliyoruz. Gerçekleşen ziyaretlerimizde görüyoruz ki, kendilerinin düşünülmesi hal ve hatırlarının sorulmasından çok memnun oldular. Hasta ve yaşlılarımıza yaptığımız bu ziyaretlerimiz tüm ilçe bazında devam edecek” dedi.

Tek isteğimiz

Göl Mahallesi’nde ikamet eden Rahime Dalca, “Bizi düşünüp buralara gelmişsiniz. Belediye Başkanı oğlumdan Allah razı olsun. Bizleri düşünmüş, sizleri yollamış. Ne iyi ettiniz geldiniz, Allah yolunuzu açık etsin. Bizlerin bu saatten sonra tek isteği bizlerin ziyaret edilip halimizin hatırımızın sorulması” dedi. 

17 Şubat 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 558 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU