Günün Tarihi:2 Mart 2021

YENİGÜN Taraklı’da 21.yaşını kutladı


Kurulduğu günden bugüne Taraklı’da ilgiyle takip edilen gazetemiz Yenigün’ün kuruluşunun 21.yıl dönümünü Ankara Caddesi’deki “Pastacı Emre” de kutladı

Yoğun katılım

Taraklı Kaymakamı Abdullah Arslatürk başta olmak üzere Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, İlçe Emniyet Amiri Kemal Özdil, Jandarma Komutanı Mustafa Karadaş, Belediye eski Başkanı Tacettin Özkaraman, Sakarya Kent Şura Üyesi Naim Nalbant, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi Mesut Kara, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Arda Özkan, CHP İlçe Başkanı Kadir Güneş, MHP İlçe Başkanı Halim Cingöz, Ülkü Ocakları Başkanı Aykut Bulut, Saadet Partisi İlçe Başkanı Veysel Güneş, Muhtarlar Derneği Başkanı Harun Gündüz, Mahdumlar Mahallesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Rifat Çiroz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ş.Nevzat Akay, Ziraat Odası Başkanı Ruhi Avdan, belediye meclisi üyeleri, önceki dönem meclis üyeleri, daire müdürleri, muhtarlar, sendika ve kooperatif temsilcileri, abonelerimiz ve davetliler katıldı.

Nice yıllara

Taraklı temsilcimiz İzzettin Kömürcü’nün ev sahipliğini yaptığı kutlamada pasta kesimi öncesi konuşan Taraklı Kaymakamı Abdullah Arslantürk, “Basın Taraklı’nın sesinin duyulmasında bizlerin göremediği eksiklik de görmede çok önemli bir faktördür. YENİGÜN Gazetesi’nin 21.yılını kutlamak için buradayız. Daha nice yıllar diliyorum” şeklinde konuştu.

Pasta kesildi

Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı’nın da gazete’nin 21.yaşını kutlaması sonrasında

Kaymakam Abdullah Arlantürk, Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Ziraat Odası Başkanı Ruhi Avdan, İYİ Pati Meclis üyesi İbrahim Çam, Muhtarlar Derneği Başkanı Harun Gündüz, Sakarya Kent Şurası Üyesi Naim Nalbant ve Taraklı temsilcimiz İzzettin Kömürcü tarafından pasta kesildi.

18 Şubat 2020 , Salı Bu haber toplam 314 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU