Günün Tarihi:5 Temmuz 2020

Sevgi kaşkolları ısıttı


Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün hazırladığı "Her İlmekte Bir Sevgi " projesi kapsmaında örülen kaşkol ve bereler Elazığ’da ki depremzede çocuklara gönderildi.

Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün hazırladığı "Her İlmekte Bir Sevgi " projesi ile örülen kaşkol 20 Şubat tarihinde Hendek Melek Nişanci Huzurevi’ndeki yaşlıların yüreklerini ısıtmıştı. Hendek’ten sevgi ile örülen kaşkol ve bereler  24 Ocak tarihinde  Elazığ'da meydana gelen depremde yaraları sarmak üzere gönderildi.  Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü  paylaşma ve dayanışma duygularını  harekete geçirmek üzere hazırladığı toplum ruh sağlığı projesi olarak yüksek katılımla tarafına ulaşan tüm sevgi ilmeklerini  depremdeki çocuklara ulaştırdı.  Yüreklerin ısındığı bu çalışmaya  destek sunan halkımıza teşekkürlerini sunan Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü yetkilileri, sosyal sorumluluk projeleriyle toplumun dayanışma duygularına vesile olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. 

18 Şubat 2020 , Salı Bu haber toplam 534 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU