Günün Tarihi:18 Nisan 2021

Sapanca güzelleşiyor


Sapanca Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçeyi görsel yönden güzelleştirmek için çalışıyor.

Leylandi

Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri park, bahçelerde ve yol güzergâhlarında dikimini gerçekleştirdiği çok sayıda bitki ve ağaçlandırma çalışmalarıyla yeşil içinde bir Sapanca oluşturmaya devam ediyor. Yeşil alanların her geçen gün sayısını artırarak çalışmalarını gerçekleştiren Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Kurtköy ve Yüzevler Mahallelerine 280 adet leylandi ekimi gerçekleştirdi.

280 adet

Park Bahçeler Müdürü Kazım Şirin, “ Ekim için zemini hazırlanan Kurtköy ve Yüzevler Mahallesi’ne toplamda 280 adet leylandi dikimi gerçekleştirildi. Sapanca’mızın ve mahallelerimizin daha yeşil ve görsel güzelliğe sahip olması için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Leylandi türü bitkilerimizi iki mahallemizde toprakla buluşturduk. Sapanca’mıza yakışan çehreyi kazanmak ve güzelleştirmek için hizmetlerimize devam edeceğiz. Aynı zamanda budama ekiplerimiz tarafından yol kenarlarına sarkan zararlı bitkilerin kesim işlemi yapılarak mevcut ağaçların bakım çalışmaları devam etmektedir” diye belirtti.

 

20 Şubat 2020 , Perşembe Bu haber toplam 461 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU