Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

Muhasebeciler eğitim gördü


Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda muhasebecilere yönelik bilanço okuma teknikleri, makyajlanmış bilançoların tespiti, mali tablolar analizi ve binek otomobillerde gider eğitimi verildi.

Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Halil Kocacık Konferans Salonu’nda Yeminli Mali Müşavir Recep Selimoğlu’nun sunumu ile bilanço okuma teknikleri, makyajlanmış bilonçoların tespiti, mali tablolar analizi ve binek otomobillerde gider kısıtlaması konulu eğitim verildi. Açış konuşmasını Oda Sekreteri Yıldıray Yılmaz yaptı.  Oda Başkanı Ertuğrul Kocacık, yoğun ilgi gösteren meslek mensuplarına, aday meslek mensuplarına ve muhasebe çalışanlarına tüm ülkede uygulanması 1 Mart tarihine ertelenen Muhtasar Beyannamesi ve SGK bildirimi birleşmesi (MUHSGK) hakkında önemli bilgiler vererek, oluşabilecek problemler sebebiyle mağdur olunmaması için önemli uyarılarda bulundu. 

21 Şubat 2020 , Cuma Bu haber toplam 405 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU