Günün Tarihi:16 Nisan 2021

Başkandan 200 kitap hediye


Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi’nde açılan kütüphaneye 200 tane kitap desteği sağladı.

Teşekkür

Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Güven, Müdür Yardımcısı Adem Arslan, Tarih Öğretmeni Safiye Özcan, Okul Aile Birliği Başkanı Naci Topçu ve tüm öğrencileri temsilen Pınar Ilgın Tatlı Belediye Başkanı İshak Sarı’yı makamında ziyaret ederek kitap desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.  Sarı, “İhtiyaçlar doğrultusunda okul binalarımızın fiziki şartlarını iyileştirme çalışmalarımız da sürüyor. Bu uygulamayı başlatırken öğrencilerimiz için en büyük ve en değerli hediye kitaptır düşüncesinden yola çıktık. Öğrencilerimizin kitap okuma alışkanlıklarını ve kitap sevgilerini artırmak amacıyla okul kütüphanemize desteğimizi gerçekleştirdik” dedi.

200 kitap

Okul Müdürü İsmail Güven ise, “Geçtiğimiz haftalarda okulumuzda kütüphane açılışımızı yaptık. Açılış sonrası kitap desteği sözü aldığımız Belediye Başkanımız İshak Sarı, 200 kitabı okulumuz kütüphanesine ulaştırdı. Okulumuza göstermiş olduğu desteklerden dolayı kendisine teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

22 Şubat 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 275 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU