Günün Tarihi:6 Haziran 2020

Ankara’da Sakarya rüzgarı


Sakarya Öz Kosovalılar Derneği yöneticileri ve Vali Özdemir Çakacak’ın da dahil olduğu grup, Türk-İş Genel Başkanı Ergun Atalay’a ziyaret etti ve Kosova’nın 12. Kuruluş yıl dönümü kutlamalarına katıldı

Sakarya heyeti

Sakarya Öz Kosovalılar Derneği Başkanı Bahattin Aydın, yöneticiler Sabri Kosovalı, Sebahattin Aydın, Sakarya’nın müteşebbüs ve tanınmış iş insanı Sen otel sahibi Orhan Şenkardeş, Kosova kökenli iş insanları Levent Bal, Recep Yanova, Erkan Recepoğlu Kosova Büyükelçiliği tarafından Ankara’ da düzenlenen “Kosova’nın bağımsızlığının 12. Yılı kutlamaları” na katıldı.

Ergun Atalay’a ziyaret

Sakarya grubu önce Ankara’da kendilerini karşılayan Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak ile birlikte Türk-İş Genel Başkanı Ergun Atalay’ı ziyaret ettiler. Ergun Atalay, Sakarya grubunu içtenlikle karşılayarak eski günleri yad etti.

Kutlamalar harika

Vali Özdemir Çakacak, dernek yöneticileri ve grubun üyeleri daha sonra Kosova Büyükelçiliği tarafından düzenlenen 12. yıl kutlamalarına katıldı. Ankara Shareton Otel’de düzenlenen Kosova’nın bağımsızlığının 12. yıl kutlamaları konuşmaların ardından Türk ve Kosova Bayrakları ile süslenmiş pasta kesildi. Kutlamalar gece geç saatlere kadar sürdü.

24 Şubat 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 263 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU