Günün Tarihi:30 Kasım 2020

Öğretmenlere sınav bilgilendirmesi


Ölçme Değerlendirme ekibi ilimizde ki okulları ziyaret ederek, ikinci dönem yapılması gereken faaliyetleri ve sınavın öğrenciler üzerindeki etkisini öğretmenlere aktardı.

Sunumlar yapıldı

Ölçme Değerlendirme ekibi Geyve'de Alifuat Paşa Ortaokulu, Süleyman Gülsüm Odabaş Ortaokulu, Sinanbey Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ve Geyve Kız İmam Hatip Lisesi öğretmenleri ile bir araya geldi.  Ortaokullara yapılan sunumlarda ÖDM ekip sorumlusu Volkan Turgut, liselere yapılan sunumlarda ise İl Tarih Koordinatörü Fatih Çelik görev aldı.

Bilgiler paylaşıldı

 Düzenlenen etkinlikte ÖDM, öğrenciler için 2. dönemde yapılması planlanan faaliyetler, Ortak Sınav Uygulaması ve soru hazırlama teknikleri konusunda öğretmenlerle bilgi paylaşımında bulundu. 

İstişare yapıldı

Toplantının ardından koordinatörler, zümre öğretmenleri ile branş bazında istişareler yaparak fikir alışverişinde bulundu.  Yapılan istişareler sonucunda öğretmenler, ÖDM ekibine okul ziyaretlerinin daha sık aralıklarla yapılması ve  ölçme değerlendirme eğitimlerine ağırlık verilmesi taleplerini iletti.

 

28 Şubat 2020 , Cuma Bu haber toplam 476 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU