Günün Tarihi:16 Haziran 2021

CHP imar komisyonu kurdu


CHP Sakarya İl Örgütü, çalışma grupları kapsamında 4 kişilik ilk imar komisyonunu kurdu.

Konulara ayrıldı

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, seçim öncesi projelerinin arasında önemsediği çalışma grupları kapsamında ilk adımı attı. İl yönetiminde temsilcilerin ve konusunda uzman partililerin görev aldığı komisyonun amaçları arasında; kentin imar konusunda yaşadığı sorunları araştırmak ve belirlemek, tespit edilen sorunlar üzerinde detaylı çalışmalar yaparak çözüm üretmek, üretilen çözüm önerilerini yetkili kurumlara iletmek ve bu kurumları yakından takip etme, kenti daha yaşanılabilir hale getirebilmek için çalışmalar yapmak gibi konular var.

 Komisyonda yer alanlar

Komisyonla ilgili kısa bir değerlendirme yapan Keleş, “Komisyonlarla ilgili ilk adımı attık. Diğer komisyonlarımız için de çalışmalarımız devam ediyor. Durmadan çalışacağız” dedi. İmar komisyonu temsil grubu içinde İnşaat Mühendisi Doğu Sarı, Nalan Tercan, Oğuzhan Gündüz ve  Emirhan Çelikel yer aldı.

28 Şubat 2020 , Cuma Bu haber toplam 600 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU