Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

Akyazı’da saygı yürüyüşü


Akyazı Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen belediye, siyasiler ve sivil toplum kuruluşlarının katkısıyla ‘Bayrağını al da gel, şehitlerimize saygı yürüyüşü’ düzelendi.

Bayraklı  destek

Kuzuluk Fatih Cami önünden başlayan yürüyüş Gazi Süleyman Paşa Cami önünde son buldu.

Muhtarlar Derneği Başkanlığı tarafından yapılan çağrıya uyan Akyazılılar ellerinde Türk Bayraklarıyla yürüdüler. Yürüyüş katılanlara Akyazılılara yol kenarında ve evlerinden yürüyüşü bayraklarıyla destek verdiler.

Bayrağı öptü

Kuzuluk’tan yola çıkan yürüyüş konvoyu ilçe merkezinin girişinde bulunan Jandarma Komutanlığına da uğradı. Kalabalık grup burada Jandarma Komutanı Binbaşı Hamit Gençay Taşdemir’e Türk Bayrağı verildi. Komutan Taşdemir’de bayrağı öperek teslim aldı. Hep birlikte saygı duruşunda bulunulduktan sonra İstiklal Marşı okundu. Yürüyüş konvoyu Jandarmadan ayrılarak İlçe Merkezindeki Gazi Süleyman paşa Cami önüne geldi ve burada katılımcılara teşekkür edildi. Daha sonra Gazi Osman Paşa Cami Müezzini Ahmet Bulut güzel sesiyle Kuran-ı Kerim okurken, şehitlerimiz için dualar yapıldı.

2 Mart 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 536 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU