Günün Tarihi:17 Nisan 2021

‘Kaliteli ürünler üretilecek’


Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri tarafından, üretim ve pazarlama hedefleri kapsamında, her yıl planlı olarak Orman İşletme Müdürlükleri’nde yapılan “Üretim ve Standardizasyon” konulu tatbikatın ilki Adapazarı Orman İşletme Şefliğinin 88 nolu bölmesinde gerçekleştirildi.

Geniş konular

Orman Bölge Müdürü Ziya Polat başkanlığında gerçekleştirilen tatbikata; Orman Bölge Müdür Yardımcısı Halis Belen, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Turgut Duran, Mühendisler, Adapazarı Orman İşletme Müdürü Özlem Cevahirci, Adapazarı İşletme Müdür Yardımcıları, İşletme Şefleri, Orman Muhafaza Memurları, Depo Memurları ve üretim işleri yapan orman kooperatif başkanları, muhtarlar ve orman köylüleri katıldı. Yapılan eğitimde ağırlıklı olarak İşletme ve Pazarlama Şube Müdürlüğü’nün üretimde iş güvenliği, standardizasyon ve boylama teknikleri, ölçme, istif-tasnif ve kayıt işlemleri konularına yer verildi.  

Örnek çalışmalar

Eğitimlerde örnek ağaç üzerinde boylama ve ölçmenin nasıl yapılacağı anlatılarak katılanların fikirleri alınıp ortak bir görüş oluşturulduktan sonra her bir Orman İşletme Şefliği personeline örnek ağaç üzerinde boylama ve ölçme işlemleri yaptırıldı. Eğitimin öğleden sonraki kısmında ise rampada istif-tasnif ve depo düzeni ile ilgili konular işlenerek kaliteli ürün üretme konusunda bilgilendirmeler yapıldı.

5 Mart 2020 , Perşembe Bu haber toplam 341 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU