Günün Tarihi:16 Ocak 2021

BU MAÇIN mazereti yok


Teknik Direktör Şaban Yıldırım Niğde Anadolu maçı öncesinde futbolcuları tek, tek gözden geçirdi. Verdiği görevi yapamayan futbolcuları uyaran Yıldırım, özellikle son vuruşlardaki hassasiyete dikkat çekti.

Sıkıntı: Birçok maçı bazı hatalara rağmen zar zor kazandıklarını söyleyen Yıldırım; ”Niğde Anadolu maçı hepsinden önemli. Bu yüzden son vuruşlarda çok daha dikkatli olmalı. Direkten döndük, savunmaya takıldık gibi mazeretlerin gölgesine sığınmamalıyız” dedi. 

Dikkatli: Bundan sonra yapılacak her maçın hem ilk beş, hem de liderlik için büyük önem taşıdığını ifade eden Yıldırım; ”Biz güçlüyüz. Yeter ki sahada ne yaptığımızı ve ne yapacağımızı bilelim. Mazeret üretmeden sonuca gitmeye çalışalım. Çünkü bizim tek bir hedefimiz var. O da şampiyonluk”ifadelerini kullandı.

Prova: Teknik taktik çalışmasından sonra maçın provasını yaptıracak olan Yıldırım; ”Moralimiz iyi, kondisyonumuz yerinde. Takım ruhunu da sahaya yansıtmaya başladık. Kazandığımız maçlarla da önümüzün açık olduğunu gördük. Önemli olan devamını getirmektir” şeklinde konuştu.

Hazırız: İlk 11’deki futbolcular kadar yedek kulübesinde oturanların da her an oynayacak durumda olduklarına işaret eden Yıldırım; ”Bu süreçte taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Çünkü yapacağımız her maç 6 puan değerinde ve mazeret kaldırmaz” şeklinde konuştu. 

5 Mart 2020 , Perşembe Bu haber toplam 1267 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU