Günün Tarihi:18 Eylül 2021

Jeofizikçiler göreve hazır


Jeofizik Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi genel kurulu sonrası yönetim kurulu başkanlığını devam ettiren Jeofizik Mühendisi Kamil Yavuz, 2. Başkan Serhan Mandacı ve yönetim kurulu üyesi Yusuf Sarı Vali Ahmet Hamdi Nayir ‘i ziyaret etti.

Bilgi verdiler

Jeofizik Mühendisleri Odası yöneticileri ziyarette Vali Hamdi Nayir’e 1-7 Mart Deprem Haftası dolayısıyla başta Sakarya olmak üzere geçmişte olan depremlerde nasıl sıkıntılar yaşandığını, olası depremlerde nasıl davranılması gerektiğini, aynı zamanda Jeofizik Mühendisliğinin deprem konusundaki önemi hakkında bilgi verdi.

Desteğe hazırız

Jeofizik Mühendisi Oda Başkanı Kamil Yavuz, deprem haftasında şimdiye kadar meydana gelen depremlerde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet dileyerek ileride aynı acılarla karşılaşmamak için Jeofizik Mühendisleri Odası Sakarya Şube yönetimi olarak Jeofizik açıdan her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirterek,  “ilgilerinden ötürü Valimize Ahmet Hamdi, Nayir’e  teşekkür ederiz” dedi.  Görüşme sonrası Vali Ahmet Hamdi Nayir, Jeofizik Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi yöneticilerine  ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ve teşekkürlerini iletti. 

6 Mart 2020 , Cuma Bu haber toplam 772 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU