Günün Tarihi:24 Haziran 2021

Trafik kurallarına uyun


Trafik Denetleme Eğitim Büro görevlisi Polis Memuru Murat Ünal, Erenler Halit Evin Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine trafik eğitimi verdi.

Sevdiriyor

Trafiği ve trafik eğitimlerini sevdiren, çocukların Murat ağabeyi olan Sakarya İl Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Murat Ünal tarafından  'Çocuklar İçin Trafik Eğitimi Projesi' kapsamında okullarda verilen trafik eğitimleri yoğun ilgi görüyor. Trafik Denetleme Eğitim Büro görevlisi Polis Memuru Murat Ünal, Erenler Halit Evin  Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine trafik eğitimi verdi.

Kurallara dikkat

Erenler Halit Evin Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda verilen eğitimde; Araçta ve dışarda cep telefonu kullanımı, trafikte sorumlu, saygılı ve sabırlı olmanın önemi, trafik kurallarına uymanın birey ve toplum hayatına etkileri, emniyet kemeri önemi, kask kullanımı, güvenli bisiklet kullanım şekilleri,  trafik kurallarının etkin bir şekilde uygulanması, taşıtlara binerken, taşıtlardan inerken ve taşıtlarda yolculuk ederken dikkat edilmesi gereken kurallar anlatıldı.

Kaza riski azalır

Lise Müdürü Murat Özcan, “Trafik eğitiminin önemini bilip trafik eğitimi alan kişiler trafikte daha saygılı ve bilinçli olurlar. Trafik kurallarına uyar, kaza riskinin azalmasını sağlar, yol emniyetinin korunmasına katkıda bulunur. Böylece can ve mal güvenliğinin gerçekleşmesi söz konusu olur. Bu yüzden trafik eğitimleri çok önemlidir. Böylesine güzel faydalı eğitim projeleri için Sakarya İl Milli Eğitim ve İl Emniyet Müdürlüğüne teşekkür ediyoruz”  dedi.

6 Mart 2020 , Cuma Bu haber toplam 289 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU