Günün Tarihi:4 Mart 2021

Akyazılı muhtarlara AFAD bilgilendirmesi


AFAD İl Müdürlüğü ile Akyazı Kaymakamlığı’nın ortaklaşa düzenledikleri bilgilendirme toplantısı ilçedeki Sosyal Gelişim Merkezi’nde yapıldı.

Geniş katılım

Toplantıya İlçe Kaymakamı Yakup Güney, Belediye Başkanı Bilal Soykan, Başkan Yardımcısı Mehmet Çakmak, daire müdürleri ile muhtarlar katıldı.

AFAD İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş, toplantıya katılanlara olası bir afetin öncesi, sırası ve sonrası konularından geniş bilgileri aktardı.

 

Kaşkaş, afet durumuyla karşılaşıldığında yapılması gereken iş ve işlemlerle, alınabilecek olan önlemler konusunda katılımcılara bilgiler aktardı. Düzenlenen toplantı toplantıya katılanların sordukları sorulara Kaşkaş’ın cevap vermesi ile son buldu. 

6 Mart 2020 , Cuma Bu haber toplam 1100 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU