Günün Tarihi:26 Temmuz 2021

Çanakkale ruhu anlatıldı


SUBÜ Akyazı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda Emniyet Genel Müdürlüğü’nün ‘Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri’ kapsamında ‘Çanakkale Geçilmez’ başlıklı bir seminer düzenlendi.

Seminere katılım

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Akyazı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda ‘Çanakkale Geçilmez’ başlıklı bir seminer düzenlendi. İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği’nde görevli Polis Memuru Resul Karatosun tarafından verilen seminere; Akyazı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Sezgin Bıçak, meslek yüksekokulu sekreteri Yusuf Şahinoğlu, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

 

Vatan sevgisi

Türk Milleti açısından tarihte önemli bir dönüm noktası olan Çanakkale Zaferi’nin 105. Yıl dönümü nedeniyle ‘Çanakkale Geçilmez’ başlığıyla düzenlenen seminerde, Çanakkale cephesinin açılma sebepleri, savaşın sonuçları, cephede gösterilen kahramanlıklar ile vatan ve millet sevgisiyle yapılan fedakârlıklar anlatıldı. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan “Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri” ile Türkiye’nin devleti ve milleti ile bölünmez bütünlüğünün devamının sağlanması, terör örgütü ve benzeri zararlı oluşumların kurmuş oldukları tuzaklara gençlerin düşmesinin engellenmesi, kardeşlik, milli birlik ve beraberlik duygularını pekiştirerek devlet, millet ve bayrak gibi kutsal değerlere olan bağlılık ve sevgiyi artırmak amaçlanıyor.

14 Mart 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 286 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU