YENMEK ZORUNDAYIZ yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız :
Kimden : Kime :
Mesajınız :

YENMEK ZORUNDAYIZ30 Kasım 2019, Cumartesi

SAKARYASPORUMUZ  bu haftayı çalkantılı geçirdi. Bodrum maçı sonrası teknik kadroda yapılan değişikliğin ardından kulüple ilişkileri kesilen 6 futbolcuyla yaşanan bu çalkantı sonrası bu hafta sonu yine zorlu bir mücadeleye çıkıyoruz. Rakibimiz Kastamonu. Onlarda bizim gibi şampiyon olup bir üst lige direk çıkmak istiyor. Olmaması halinde ilk beş içinde yer alıp play/off oynamak ve o maçları kazanarak hedefine ulaşmak istiyor.

Bu maç her iki takım açısından da çok önemli. Her iki takımda bu maçı kazanmak ve yoluna sağlıklı bir şekilde devam etmek istiyor. Kastamonu’nun durumu beni yakından uzaktan ilgilendirmiyor. Beni ilgilendiren SAKARYASPORUMUZDUR.

Bizim bu maçı kazanıp üç puanın sahibi olma gibi bir zorunluluğumuz var. Rakibimizi tanıyoruz. Onlarda bizi tanıyor. Bu tanışmadan bizim mutlu ayrılmamız için mutlak surette maçı kazanmamış lazım. Gücümüz var mı? Elbette var. Futbolcularımız bu maçta kendilerini ispatlama adına tüm enerji ve eforlarını ortaya koymaları gerekiyor. Kısaca bu maçı kazanma adına sahada hem iyi futbol oynamalılar, hem de yakaladıkları fırsatları değerlendirmeliler. Maçı ancak böyle kazanabiliriz.

Oluşan yeni yönetimimiz görevine hızlı başladı. Ekonomi bizim için ilk öncelik dediler ve tüm imkanlarını seferber ederek mevcut borçları ödeme yolunda önemli mesafe kat ettiler. İkinci öncelik olarak takım içinde var olan kopukluğu giderme adına önemli adımlar attılar.  Özellikle atılan bu adımlar inşallah takımımızın hayrına olur.

Her zaman söylenir. Bende tekrarlayayım. Söylemle eylem arasında çok fark vardır. Onun için ben şahsen söylemden ziyade eyleme bakarım. Onun için henüz işi başında olan Yönetimimizin kamuoyuna yansıyan söylemlerinin eyleme dönüşmesi yürekten istiyorum. O söylemler eyleme dönüşür ve başarı elde edilirse bundan yararlanacak olan şüphesiz tüm SAKARYA ve SAKARYA CAMİASI olacaktır diyorum ve takımımıza Kastamonu maçında üstün başarılar diliyorum.