Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

CHP’de Çeroğlu yeniden


CHP Sakarya İl Kadın Kolları Olağan Genel Kongresi iki listeyle gerçekleştirildi. Yapılan kongrede mevcut başkan Azize Çeroğlu güven tazeleyerek yeniden seçildi.

Partili kadınlar

CHP Sakarya İl Kadın Kolları Olağan Genel Kongresi partili kadınların katılımıyla yapıldı.

Kongreye Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, eski İl Başkanı Erdoğan Isır, ilçe başkanları ve ilçe kadın kolları başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

 

Kaybede yok

İl Başkanı Ecevit Keleş, kongrede yaptığı konuşmada "Cumhuriyet Halk Partisi her zaman bir olmuştur ve her zaman da bir olacaktır. Bugün iki adaylı bir seçim var. İkisi de tanıdığım, beraber mücadele ettiğimiz arkadaşlarımızdır. CHP'de hiç biz zaman kaybeden olmayacaktır. Her zaman birlik beraberlik içinde kazanan örgüt olacaktır" ifadelerini kullandı.

 

Tekrar seçildi

Kongrede Nermin Nurşen Şirin ile mevcut başkan Azize Çeroğlu başkan olmak için yarıştı.

Adaylar Azize Çeroğlu ve Nermin Şirin, kendilerini tanıttıkları ve hedeflerini anlattıkları konuşmalar yaptılar. Bazı delegelerin koronavirüs tedbirleri kapsamında salona yüzlerine maske takarak geldikleri görüldü. Yapılan seçimde 180 delege oy kullanırken Nermin Nurşen Şirin 66, mevcut başkan Azize Çeroğlu 100 ise oy alarak tekrar başkan seçildi.

 

Kazanan liste

Yapılan kongre sonucunda oy çokluğuyla yeniden başkan seçilen Azize Çeroğlu’nun yönetimi şu isimler yer aldı. Ayşe Nurdan Aydın, Vasfiye Dinç, Necmiye Onay, Ayfer Adıyaman, Esma Tavşancı, Huriye Toker, Onur Ahmetoğlu, Canan Karakaş, Figen Akpak, Melek Büyükşahin, Filiz Sezer, Narin Bardakcı, Meral Demirkan, Kumru Avcı, Filiz Çaktı, Fatma Zincir.

Yedek yönetim kurulu üyeleri: Sevgi Çetiner, Hediye Akova, Asuman Demir, Nebahat Seyrek, Nimet Köse, Olcay Şan, Yücel Atik, Cihan Meral, Hatice Can Ender, Meftune Genç, Sevil Sunter, Hacer Köse, Aslı Dağlı, Fikriye Açıkmeşe, Nazife Gülenç, Kezban Kızılay

Kurultay delegeleri: Azize Çeroğlu, Zeynep Öksüz, Tülin Aydınlar, Semra Gülen, Aslı Şengül, Necla Süheyla Şengül, Senem Yıldırım

 

Seçimi kaybeden Nermin Nurşen Şirin’in yönetim kurulunda şu isimler yer aldı. Nazlı Köseoğlu, Arzu Kızılarslan, Nurhan Çakıroğlu, Ayşegül Çağlı, Gülhan Sarıkaya, Sabiha Ergün, Filiz Acar, Aysın Akyol, Serpil Mert, Necla Kaya, Seher Kaleli, Sebahat Ülbağ, Ayşe Yılmaz, Fatma Karadeniz, Demet Akkbay, Filiz Bozacı

Yönetim Kurulu yedek üyeleri; Emine Soraca, Aslı Cebeci, Safiye Avcı, Aynur Atay, Serpil Pekçetin, Meral Mercan, Hayriye Özçatal, Ayten Dinç, Nurşimal Oruç, Gülseren Erdir, Fatma Kamacı, Deniz Öztürk, Mürüvvet Kahraman, Özlem Paşaalioğlu, Pınar Özen

Kurultay delegeleri; Nurşen Şirin, Gülcan Sarıkaya, Serpil Mert, Handan Şahin, Yeter Ak, Sultan Doğu, Mahmure Horozoğlu.

 

16 Mart 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 17161 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU