Günün Tarihi:27 Kasım 2020

Gençlikte ilaçlama seferberliği


Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne dezenfekte malzemeleri geldi. İl müdürlüğüne bağlı Nöbetçi Yurtlar ve diğer tesislerde ilaçlama devam Ediyor.

Önleyici tedbir

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, “Gençlik ve Spor Bakanlığımızın kredi yurtlar, gençlik ve sportif faaliyetlere yönelik koronavirüsle ilgili koruyucu, önleyici ve her türlü olumsuzluklara karşı tesislerimizi dezenfekte ederek tedbirlerimizi alıyoruz. Bu konuda tüm yönetici arkadaşlarımıza ve personelimize hem önleyici tedbirler, hem bilgilendirme çalışmaları veriyoruz” dedi.

 

Sıkıntı yaşanmayacak

Özsoy ; “Üniversitelerin örgün eğitime ara verdiği süre boyunca Yurt Müdürlüklerimizde barınmaya devam edecek öğrencilerimiz için Rahime Sultan Yurt Müdürlüğü nöbetçi kız yurdu,  Muhammet Fatih Safitürk Yurt Müdürlüğü nöbetçi erkek yurdu olarak hizmet vermeye devam edecek ve öğrencilerimiz beslenme yardımından faydalanacaktır.  İl Müdürlüğümüze bağlı her iki yurdumuzu ve diğer tesislerimizi dezenfekte ediyoruz. Temizlik malzemelerimiz de geldi. Nöbetçi Yurtlara da öğrencilerimizin sıkıntı yaşamaması için personel takviyesi yaptık. Öğrencilerimizin mağdur olmaması için elimizden gelen tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

16 Mart 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 574 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU