Günün Tarihi:12 Ağustos 2020

Akyazı fakültesi hazırlanıyor


ATSO Başkanı Z. Şinasi Bayraktar, Akyazı’da eğitime başlayan Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Akyazı Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yurdanur Dikmen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Fakültemizi kazandırdık

Akyazı Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yurdanur Dikmen’e  ve Fakülte Sekreteri Sertaç Koç’a  hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Bayraktar, “İlçemize fakültenin getirilmesi için çok büyük mücadele ettik, girişimlerde bulunduk ve nihayetinde Akyazı’ya kazandırdık. Fakültemiz, öğrencilerimize, Akyazı’da faaliyet gösteren üyelerimize ve esnafımıza, hayırlı olmasını diler ve dünyada yaşanan salgının ülkemize olan etkilerinden dolayı gecesini gündüzüne katan  sağlık çalışanlarımıza ve onları yetiştiren siz değerli hocalarımıza da  teşekkür ederim” dedi.

Kontenjanlar

Teşekkür ederek konuşmasına başlayan Prof. Dr. Yurdanur Dikmen, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Z. Şinasi Bayraktar’a yaptığı açıklamada Eylül ayında Sağlık Bilimleri Fakültesi ( Hemşirelik, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Sağlık Yönetimi) bölümlerine 120 kontenjan ve Sağlık Hizmetleri Yüksek Okulu (Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Sağlık Turizmi İşletmeciliği, Tıbbi Laboratuvar, Acil ve İlk Yardım, Fizyoterapi) bölümlerine toplam 250 kontenjan açmayı hedeflediklerini ifade etti. 

25 Mart 2020 , Çarşamba Bu haber toplam 275 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU