Günün Tarihi:6 Nisan 2020

GERİLEMİYOR!..


Türkiye genelinde olduğu gibi, Sakarya’da da korona virüs (kovid-19) ile mücadelede en etkin örnek alınan karar gereğince mümkün olduğu kadar sokağa çıkmamak.

Maalesef uyulmuyor

Ancak, görülen o ki Sakaryalılar sokağa çıkmama yasağına gereği gibi uymuyorlar. Oysa yetkililer koronavirüs ile mücadelede en etkili önlemin sokağa çıkmamak olduğunu belirtiyorlar.

Herkes için önemli

Sokağa çıkmama önlemine sadece 65 yaş üstü vatandaşların değil, tüm yaş gruplarının önem vermesi isteniyor. hatta hangi yaş grubu olursa olsun, mecbur olunmadıkça sokağa çıkılması istenmiyor.

Gerileme yok

Şu ana kadar gerek 65 yaş üstü ve gerekse diğer yaş  gruplarının önerilen önlemlere tam olarak uymamaları nedeniyle koloravirüs vakalarında gerileme olmadığı gözlemleniyor.

Önlemenin tek yolu

Korona virüse alt etmek ancak top yekün mücadele ile mümkün olacaktır. Haydi şu andan itibaren önlemlere hep birlikte uyalım. Buna mecbur olmadıkça  sokağa çıkmamakla başlayalım.

 

 

26 Mart 2020 , Perşembe Bu haber toplam 537 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU