Günün Tarihi:30 Mayıs 2020

‘Zorlu süreci birlikte atlatacağız’


AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, tüm Dünya’yı etkisi altına alan koronovirüs algını ile ülkemizin büyük bir mücadele verdiğini belirterek, “ Bu zorlu süreci inşallah hep birlikte atlatacağız. Yeter ki kurallara, yönlendirmelere titizlikle uyalım” dedi.

Açıklama yaptı

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Dünya’da hızla yayılan ve ülkemizde de ölümlere sebep olan Koronavirüs(COVİD-19) pandemisine karşı büyük bir mücadele verildiğini ifade etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’ndeki tedbirleri de kapsayan “Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi” Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda görüşülerek oy birliğiyle kabul edildiğini hatırlatan Tever alınan önlemlerle ülkemizin bu süreçten en az hasarla çıkacağını ifade etti.

 

‘Kurallara uyalım’

Yunus Tever, “Tüm dünyanın yaşadığı bu zorlu süreçte, Allah’a hamdolsun ki hükümetimiz ve partimiz iyi bir yönetim anlayışı sergiliyor. İstişareye dayalı hızlı kararlar, güçlü koordinasyon, etkili uygulama ve yakın takip, COVİD-19 salgınıyla mücadeleye büyük katkı sunuyor. Bu zorlu süreci inşallah hep birlikte atlatacağız. Yeter ki kurallara, yönlendirmelere titizlikle uyalım” şeklinde konuştu.

 

Teşekkür etti

İl Başkanı Tever, “Sürecin en başından beri mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan, efor sarf eden Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Bakanlarımıza en kalbi teşekkürlerimizi sunuyor, gerekli düzenlemeleri hızla yapan Gazi Meclisimize ve milletvekillerimize ayrıca teşekkür ediyoruz. Çalışanımızı, işverenimizi ve istihdamı koruyan kanun değişikliklerinin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Video konferans

İl Başkanı Tever ayrıca sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in video konferans sistemiyle il başkanları toplantısına da katıldığını da ifade etti. Tever paylaşımında, “ Sosyal mesafe en önemli kural diyerek İl Başkanları Toplantımızı Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan Kandemir’in Başkanlığında video konferans yöntemiyle gerçekleştirdik. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

26 Mart 2020 , Perşembe Bu haber toplam 504 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU