Günün Tarihi:13 Nisan 2021

İhtiyaç sahiplerine ulaşıyorlar


Geyve Kaymakamı İlyas Memiş başkanlığında toplanan ‘Vefa Destek Grubu’ İhtiyaçlarını karşılayacak yakını bulunmayan 65 yaş üstü veya kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yapılanacak çalışmaları değerlendirdi.

Yoğun katılım

Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya; Belediye Başkan Yardımcısı Remzi Akçay, İlçe Emniyet Müdür V. Komiser Yardımcısı Hakan Yesirci, İlçe Jandarma Komutanı . J. Kd. Bçvş. Muharrem Tekin, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Merve Kahraman, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Fatih Bodur, İlçe Yazı İşleri Müdürü Şener Tosun, Geyve PTT Müdürü Ayşe Yürüş ve Geyve Ziraat Bankası Müdürü Hakan Yıldırım katıldı.

Neler yapılacak

Toplantıda Geyve’de koronavirüs salgını sebebiyle alınan tedbirler gereğince 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımıza uygulanan sokağa çıkma yasağı kapsamında özellikle tek başına yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılayacak yakını bulunmayan vatandaşlarımızın mağdur olmaması için temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve emekli olan vatandaşlarımızın maaşlarının evinde ödenmesi için neler yapılabileceği değerlendirildi.