Günün Tarihi:28 Şubat 2021

Zifiri Beyaz şiirseverlerle buluştu


Sakaryalı şair Murat Beyaz’ın şiir kitabı ‘Zifiri Beyaz’ yayımlandı.

Heyecan

Editörlüğünü Sakaryalı yazar Fahri Tuna’nın yaptığı ‘Zifiri Beyaz’ şiir severlerin beğenisine sunuldu. Şair Murat Beyaz “Yıllarca emek vererek çıkmasını hayâl ettiğim şiir kitabım ‘Zifiri Beyaz’ın 24 Mart tarihi itibarı ile yayımlanmış olmasının heyecan ve mutluluğunu yaşıyorum. İlklerin birer ‘göz ağrısı’ olduğu mutlaktır. Bu vesile ile mutluluğumu paylaşan tüm gönül dostlarıma kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Sağ olun,  var olun.”

Teşekkür

Şair Beyaz, “Rabbimin keremi; eşim ve ailem başta olmak üzere, manevi desteklerini her zaman yanımda hissettiğim Hocam-Ağabeyim-Editörüm sevgili Fahri Tuna’ya, kitabımın ismini öneren ve son okumasını yapan sevgili kardeşim Ömer Çalışır’a ve Zifiri Beyaz’ın mizanpajını hazırlayan sevgili arkadaşım Nail Kurt’a sonsuz teşekkürler”  dedi.

 

2 Nisan 2020 , Perşembe Bu haber toplam 300 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU