Günün Tarihi:23 Ocak 2021

Başkan Özten öğrencilerle buluştu


Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, Söğütlü İlkokulu 3ncü sınıf öğrencilerinin dersine telekonferans yöntemiyle katıldı.

‘İlçeme hizmet’

Kendisinin de bir eğitimci olması nedeniyle eğitime önem veren Belediye Başkanı Özten, uzaktan eğitim derslerinin arasında miniklerin söyleşisine katıldı. Söğütlü İlkokulu 3ncü sınıf öğrencilerine bilgisayar üzerinden telekonferansla bağlanan Başkan Özten, “Ben bu ilçede doğdum, büyüdüm ve eğitim aldım. İlk öğretmenlik yıllarım ve müdürlük yıllarım Söğütlü’de  oldu. Daha sonra Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevi yaptım ve şimdi kendi ilçeme belediye başkanı olarak hizmet ediyorum” dedi.

 

Minikler sordu

Minikler başkana, okulların ne zaman başlayacağı, arkadaşlarını nasıl göreceklerini ve ilçede virüs olup olmadığını sordular. Minikler ayrıca ilçeye çocuk tiyatrolarının getirilmesini, eğlence parklarına gitmek istediklerini söylediler. Minikleri dinleyerek sorularını cevaplandıran Başkan Özten, “Siz nereye gitmek istiyorsanız söz veriyorum göndereceğim. Yeter ki öğretmenlerinizi iyi dinleyin ve derslerinizi çalışın. Takdir ve teşekkür getirenlerede ayrıca hediyelerim olacak. Bu hediyeler okulunuzu ziyaret ederek ben vereceğim” dedi. Başkan Özten bağlantı sonunda sınıf öğretmeni Seda Avcı’ya teşekkür etti. 

2 Nisan 2020 , Perşembe Bu haber toplam 634 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU