Günün Tarihi:5 Haziran 2020

Manavlardan sağlıkçılara jest


Sakarya Yerel Kültür Derneği (SYKD), koronavirüsle (kovid-19) mücadelede fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarına ihtiyaç duyduğu çamaşır makinesi ve kurutma makinesi desteğinde bulundu.

Gönderdi

SYKD Yönetim Kurulu düzenlediği online  toplantıda sağlık çalışanlarımıza nasıl destek olacakları konusunda istişarede bulundu. Dernek yönetim kurulu, koronavirüs salgınının ülkemizde göründüğü tarihten bu yana evlerine gidemeyen sağlık çalışanlarının en büyük ihtiyaç duyduğu çamaşır makinesi ve kurutma makinesinden yeterli miktarda temin ederek Kızılay aracılığıyla gönderdi.

Teşekkür etti

SYKD Başkanı Necmettin Kırık yaşadığımız bu sıkıntılı günlerde koronavirüsle mücadelenin kahramanları sağlık çalışanlarımıza millet olarak minnet ve şükran duyduklarını ifade ederek,  “Karınca kararınca sağlık çalışanlarımıza Sakarya Yerel Kültür Derneği olarak katkıda bulunmak istedik. Dernek yönetim kurulumuza ve üyelerimize gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum. Bizler evlerimizde bu salgının yayılmaması içinde beklerken sağlık çalışanlarımız kendilerinden, ailelerinden, çocuklarından büyük fedakarlıklar göstererek bizlerin bu beladan sağlıklı bir şekilde çıkmamız için canla başla mücadele veriyorlar. Onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Derneğimiz üyelerinin sağlık çalışanlarımıza bir şükran ifadesi olan desteğimizin ulaştırılmasına vesile olan Kızılay teşkilatımıza da çok teşekkür ediyoruz” dedi.

3 Nisan 2020 , Cuma Bu haber toplam 547 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU