Günün Tarihi:2 Temmuz 2020

Öğrencilere anlamlı mesajlar


Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi Öğretmenleri hazırladıkları bir videoyla zorunlu olarak ayrı kaldıkları öğrencilerine önemli mesajlar ilettiler.

Aydınlık gelecek

Tüm dünyanın Koronavirüs salgınına karşı mücadele verdiği bu zor günlerde evlerde geçirdiğimiz zamanların en güzel şekilde değerlendirilebileceğini ifade eden öğretmenler öğrencilerine şöyle seslendiler: “Sizler bizim için çok değerlisiniz. Bedenleriniz evlerinizde sıkışmış olsa da zihinleriniz tüm evreni kucaklayabilecek kadar geniştir. Yeter ki isteyin ilgi ve becerilerinizi doğru yönlendirin. Öğretmenleriniz olarak her koşulda olduğu gibi şimdi de yanınızdayız. Sizler bu ülkenin aydınlık geleceğisiniz. Etrafınıza ışık saçmak için yeterli enerjiye sahipsiniz. İçinizdeki enerjiyi canlı tutun ve umutlu olun.”

 

Boş durmayın

“Kendinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz iyi bir fırsat var elinizde. Karamsarlıktan sıyrılıp nasıl ilerleyebilirim diyerek içsel motivasyonunuzu hareket geçirin. Kendinize ve etrafınızdakilere faydalı olabilmek adına sürekli düşünün. Önce kendiniz, sonra aileniz ve içinde yaşadığınız toplumumuz için boş durmayın. Okuyun, araştırın, düşünün ve üretin. Hepimiz için yenilikler keşfedin. Emekle umutla heyecanla sevgiyle kalın. EVDE KALIN”

 

Tebrik etti

Videonun sonunda öğrencilere mesajını ileten okul müdürü Hayri Çetinkaya da “Ailelerinizle birlikte, onları üzmeden bu günleri en verimli şekilde geçirmeniz temennisiyle hepinize sağlıklı, mutlu, huzurlu günler diliyorum” dedi. FSAL öğretmenlerinin bu videosu sosyal medyada büyük beğeni toplarken, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş da tüm öğretmenlerimizi Koronavirüs salgını sürecinde öğrencileriyle kurdukları sıcak diyaloglar ve verdikleri olumlu mesajlar nedeniyle tebrik etti.

 

4 Nisan 2020 , Cumartesi Bu haber toplam 2889 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU