Günün Tarihi:5 Haziran 2020

Ayşe öğretmene takdir


Camili Osmanbey İlkokulu Sınıf Öğretmeni Ayşe Güneş’in evindeki giysi dolabını yazı tahtasına çevirerek öğrencilerine ders anlatma çabası büyük takdir topladı.

İletişim kopmuyor

Tüm dünyada endişe yaratan Koronavirüs salgını nedeniyle okullarda eğitim öğretime ara verilmesi sonrasında Milli Eğitim Bakanlığı uzaktan eğitime geçti. İlimiz okullarındaki öğretmenler Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün uygulamaya koyduğu ‘Sakarya Çevrim İçi’ çalışmaları kapsamında öğrencileriyle birebir iletişime geçerek onlara her konuda destek veriyorlar.

 

Takdir topladı

Öğrencilerine destek sağlayan fedakar öğretmenlerden biri de Ayşe Öğretmen. Camili Mahallesindeki Osmanbey İlkokulu 2/A sınıfı öğretmeni Ayşe Güneş ev ortamında giysi dolabını yazı tahtasına dönüştürerek küçük yaştaki öğrencilerine konuları yazarak ve anlatarak öğretmeye çaba gösteriyor.  Görev yaptığı okulu tarafından sosyal medyada paylaşılan Ayşe Öğretmenin her koşulda öğrencilerine ulaşma ve öğretme azmi büyük takdir topladı.

 

Müdürden teşekkür

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ilimizde Ayşe Öğretmen gibi fedakarca ve özveriyle görev yapan çok sayıda öğretmenimizin bulunduğunu ifade ederek, tüm öğretmenlerimize emeklerinden ve özverili katkılarından dolayı teşekkür etti.

 

6 Nisan 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 754 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU