Günün Tarihi:29 Mayıs 2020

Sakarya gençliğine teşekkür


Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Sakarya’daki tüm gençlik merkezlerini ayın gönüllülük hareketi seçti.

Sağlık çalışanları

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, korona virüs salgını dolayısıyla yoğun mesai harcayan sağlık çalışanlarına korumalı maske üreten ve Vefa Sosyal Destek Grupları aracılığıyla evlerinden çıkamayan büyüklerin yardımına koşan tüm Gençlik Merkezlerini Mart ayının gönüllü hareketi seçti.

 

Gönüllü gençler

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’da,  “Korona virüs salgını nedeniyle dünyanın yaşadığı süreç karşısında Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzün desteği ile Gençlik Merkezlerimizde gençlik liderlerimiz ve gönüllü gençlerimiz aracılığı yaptığımız korumalı maskeleri sağlık çalışanlarına teslim ettik. Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz yapmış olduğumuz çalışmalar karşısında bizleri unutmadı ve tüm Türkiye’de Gençlik Merkezlerimizi Mart ayının Ayın gönüllülük hareketi seçti. Gençlik Merkezlerimizi personelimize de özveri ile çalışmalarımızdan dolayı teşekkür ediyoruz. Bu başarıda en büyük pay gençlerimizin “ dedi.

 

6 Nisan 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 644 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU