Günün Tarihi:16 Haziran 2021

Net olmasa da hazır olmalıyız


Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, hazırlıkların Ramazan ayı süreci ile birlikte başlayacağını söyledi.

Süre: Takımın maçlara hazır olması için en az 45 gün öncesinden çalışmalara başlanması gerekiyor. Uzun süredir antrenmanlardan ve takım çalışmalarından uzak kalan futbolcuların yeniden takım haline gelebilmeleri için en az 45 günlük sürece ihtiyaç olacağı ifade edildi.

Temenni: Tehlikeli sürecin en az iki hafta daha sürebileceğine işaret eden Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım: ”UEFA açıkladı, TFF de kulüpleri, yani bizleri bilgilendirdi ancak henüz hiçbir şey net değil. Liglerin Haziranda başlaması sadece bir temennidir” dedi.

İki hafta: Ramazan ayına iki haftalık bir süreç var. Biz de bu iki haftada yeni programımızı yapıp çalışmalarımıza başlamak istiyoruz. Yine de dediğim gibi her şey gelişmelere bağlı. Bu yüzden kulağımızın biri hükümetimizin yapacağı açıklamalarda, diğeri de TFF ve UEFA da olacak” şeklinde konuştu.

         Çalışmalar: Futbolcuların evlerinde ve bulundukları yerlerde bireysel çalışmalarına devam ettiğini söyleyen Yıldırım; ”Ligler Haziran’da devam edecekse biz de çalışmalarımıza Nisan sonunda başlamalıyız. Çünkü futbolcular Haziran’a kadar ancak hazır duruma gelir” diyerek her şeyin yine de sürece bağlı olduğunu ifade etti.

6 Nisan 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 1945 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU