Günün Tarihi:6 Haziran 2020

Hendekli gençler seferber oldu


Hendekli gençlerin bir araya gelerek başlattıkları kampanyada toplanan yardım kolileri ihtiyaç sahibi ailelere teslim edilecek.

Duyarlı vatandaşlar

Hendekli gençlerden Sami Torun, Semih Çalman, Semih Başkan, Emre Yeğin, Kaan İnat, Sefa Kurban ve Hüseyin Çamur’un başlattığı gıda yardım kampanyasına vatandaşlardan da destek geliyor.  Gün birlik günü diyen gençler ilk gün 20 adet yardım kolisi ile kampanyayı başlatmışlardı. Kampanyayı duyan Hendekli vatandaşlar hazırladıkları yardım kolilerini bu gençlere tek tek teslim ediyor.  Gençlerde belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere bu kolileri birer birer ulaştıracak.

Örnek oldular

Hendekli gençlerin sosyal medya sayfalarından yaptıkları duyuruda “Elimizden geldiğince yardım etmek ve sizlerin de desteği ile yardım toplayıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak istiyoruz. Gün birlik günüdür, virüs değil ama iyilik bulaşıcı olmalıdır. Evimizde kalmamız gereken bu dönemde yardıma muhtaç ailelerin erzaklarını az çok demeden karşılama karar aldık. Peki siz de var mısınız? Biz gençler olarak 20 koli gıda yardımı ile kampanyayı başlatıyoruz. Alışverişleriniz de yerel esnafımızı tercih edelim, beraber zorlukların üstesinden gelelim. Hepinizin desteklerinizi bekliyoruz. NOT: Etrafınızda yardıma muhtaç aile var ise lütfen " Sami TORUN - 0539 549 69 49 " iletişime geçebilir misiniz?”

7 Nisan 2020 , Salı Bu haber toplam 628 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU