Günün Tarihi:6 Haziran 2020

‘Süreç uzarsa esnafın mağduriyeti artar!’


Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in, yönetim ve denetim kurulu üyeleriyle telekonferans sistemiyle gerçekleştirdiği toplantıda esnafın sorunları bir kez daha gündeme geldi.

Sorun ve çözüm

TESK Yönetim Kurulu Toplantısı, korona virüs sebebiyle telekonferans sistemi üzerinden gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda, Genel Başkan Palandöken, korona virüs sebebiyle işleri olumsuz etkilenen esnaf ve sanatkarların sorunlarının konuşularak, çözüm yollarının arandığını belirtti.

Teşekkür ettiler

Yönetim ve denetim kurulu üyeleri bu süreçte esnaf ve sanatkarlaradına yapılanlar için Genel Başkan Bendevi Palandöken’e teşekkür ettiler. Korona virüs ile mücadele kapsamında özellikle işyerleri kapalı olan esnaf ve sanatkarların sürecin uzun olması halinde mağduriyetlerinin artacağının da dile geldiği toplantıda, gerekli önlemlerin alınmasına yönelik çalışma yapılmasının da altı çizildi.

Girişim sürüyor

Genel Başkan Palandöken, “Konfederasyon olarak esnaf ve sanatkarların yaşadığı sorunlarla ilgili olarak çalışmalarımız sürüyor. Süreç uzarsa elbette esnafın mağduriyeti de artacaktır. Biz de bu konuda yapılması gerekenlerle, desteklerin arttırılmasına yönelik girişimlerimizi sürdürüyoruz” dedi.

Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı’da, TESK Denetim Kurulu Üyesi olarak toplantıya katıldı.

8 Nisan 2020 , Çarşamba Bu haber toplam 12115 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU