Günün Tarihi:7 Haziran 2020

‘Vatandaşımız ekmeksiz bırakılmadı’


Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, yaptığı yazılı açıklamada, fırın çalışanları ve vatandaşlara, ekmek dağıtımı sırasında gösterdikleri uyum için teşekkür etti.

Ekmek talebi

Genel Başkan Balcı, “İçişleri Bakanlığı genelgesiyle hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağı kapsamında 30 Büyükşehirimiz ve Zonguldak ilimizde ekmek dağıtımı sorunsuz bir şekilde yapıldı.  Vatandaşlarımızın ekmek taleplerinin karşılanması noktasında, odalarımız ve fırınlarımız tüm çalışanlarıyla hizmet verirken, araçlarımız da sokak sokak, mahalle mahalle dolaşarak ihtiyaç sahiplerine bire bir ulaşmıştır” dedi.

 

‘Teşekkür ediyorum’

Balcı, “Tüm fırıncılarımızın ve çalışanlarının duyarlı yaklaşımları sayesinde hiçbir vatandaşımızın ekmeksiz bırakmamış olması önemli bir kazanımdır. Ayrıca, illerimizdeki vefa sosyal destek gruplarının desteği, emniyet mensuplarının gayreti ve vatandaşlarımızın kurallara uyumu sürecin ahenk içerisinde sürdürülmesinde en önemli etken olmuştur. Bu süreç bize göstermiştir ki, ‘koordineli ve birlikte hareket edilmesi halinde’ her türlü problem rahatlıkla çözümlenebiliyor. Değerli vatandaşlarımız başta olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

 

13 Nisan 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 12403 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU