Günün Tarihi:6 Haziran 2020

MHP’de gündem infaz düzenlemesi


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Teşkilatı, yaşanan salgın hastalık sebebiyle ilçe başkanları toplantısını internet üzerinden gerçekleştirdi.

Yeniden düzenlenen

MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda gündem yeni infaz düzenlemesiydi. Akar, yeniden düzenlenen infaz yasası ile ilgili, bilinçli olarak yapılan birtakım çarpıtmalarla ilgili gerçek bilgileri paylaştı.

 

Yanlış açıklamalar

Yasa düzenlemesinde “Cinsel taciz, cinsel istismar, kadına yönelik şiddet” ile ilgili herhangi bir indirim olmadığını ifade eden Akar, “Yasaya karşı çıkan partilerin; Terör örgütlerine mensubiyet sebebiyle ceza almış suçluları da kapsayacak şekilde ve toptancı bir anlayışla infaz aşamasında indirim gelmediği için hayal kırıklığına uğrayıp, düzenlemede olmayan suçlarla ilgili yalan yanlış açıklamalar yaparak toplumu yanıltmaya çalışıyorlar” İfadesini kullandı.

 

Desteğe devam

Akar son olarak, salgın hastalıkla ilgili mağduriyetlerin giderilmesi ve vatandaşlarımıza sosyal destek verilmesi noktasında çalışmalara devam edilmesi talimatını verdiği ilçe başkanlarından, devlet kurumlarıyla iş birliği içeresin de olarak, bu süreci en az hasarla atlatmak için gayret göstermelerini istedi.

 

20 Nisan 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 10938 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU