Günün Tarihi:30 Kasım 2020

‘Çizgili Hikâyeler’ yayında


Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğünün Çevrim İçi çalışmaları kapsamında Ar-Ge Birimimiz tarafından hazırlanan yeni bir proje daha yayına sunuldu.

Etkin kullanıyor

Uzaktan Eğitim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü YouTube kanalını çok etkin kullanıyor. Öğrencilere, velilere, öğretmenlere, eğitim yöneticilerine ve tüm vatandaşlara yönelik zengin içerikli program ve eğitimler hazırlayan İl Millî Eğitim Müdürlüğünün özellikle küçük çocuklarımızın ilgisini çekecek Çizgili Hikâye adlı programı, YouTube kanalında yayımlanmaya başladı.

 

Güzel hikayeler

Her hafta cumartesi günleri saat 14.00'te yayımlanacak Çizgili Hikâye'de bugün 'Mutluluğun Gizi' hikâyesi paylaşıldı. Birbirinden güzel hikâyelerin çizimlerle buluşturulduğu programda bazen sulu boya, bazen pastel boya, bazen de taş boyama ile renklerin dili sözcüklerin gücüyle birleşti. #sakaryacevrimici - ÇİZGİLİ  HİKÂYE etkinliği ile bu Cumartesi  "Mutluluğun Gizi" adlı hikâyede ses ve çizginin buluşmasına misafir olmak için tıklayınız...  https://youtu.be/fssBmQgQJSE

 

 

21 Nisan 2020 , Salı Bu haber toplam 574 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU