Günün Tarihi:21 Eylül 2020

Erenler yasağa hazırlanıyor


Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, 23-24-25-26 Nisan tarihlerinde planlanan sokağa çıkma yasağında hizmetlerin aksamayacağını ifade etti.

Önlem alıyoruz

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 23-24-25-26 Nisan tarihlerinde sokağa çıkma sınırlandırması planlandığını ifade etmesi üzerine ilçede 4 günlük süreç boyunca hizmetlerin aksamayacağını ifade etti.  Süreç boyunca Belediye olarak tüm tedbirlerin alındığını ifade eden Başkan Kılıç, “İnanıyoruz ki devlet ve millet olarak el ele bu süreci geride bırakacağız. Belediyemiz olarak önlemlerimizi alıyoruz.”

sahada çalışacaklar

Başkan Kılıç, “Sosyal İşler, Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlüklerimiz ile 96 saat sürecek olan yasak süresince sahada çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çalışmalar kapsamında tedbirlerimizi almaya devam edeceğiz. Bir taraftan ekiplerimiz dezenfekte çalışmalarına devam ederken bir taraftan da hazırladığımız hijyen paketlerinin dağıtımına ve ilçemizde İç İşleri Bakanlığımızın genelgesi kapsamında denetimlerimize devam edeceğiz” dedi. 

22 Nisan 2020 , Çarşamba Bu haber toplam 255 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU