Günün Tarihi:23 Nisan 2021

Beytullah Bilgiç gururlandırdı


TRT tarafından Ramazan ayında düzenlenen Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması'nda ilk gecenin birincisi Adapazarı AİHL öğrencisi Beytullah Bilgiç oldu.

Gururlu paylaşım

Okulunda Hafızlık eğitimi gören 17 yaşındaki öğrencimiz seyircilerden ve jüri üyelerinden en yüksek puanları alarak Ramazan ayının ilk gecesinde Sakarya halkına büyük gurur yaşattı.

Hendek ilçesinde oturan ve babası cami imam hatibi olan öğrenci kazandığı birincilik sonrasında Sakaryalılar duydukları mutluluğu sosyal medya hesaplarından gururla paylaştılar.

 

Müdürler kutladı

İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş öğrencimizin başarısını; "Beytullah Bilgiç evladımızı, yetiştiren anne ve babasını, her öğrencimize gözünün nuru gibi bakan, emek sarf eden Mustafa Bulut hocamı ve ekibini yürekten kutluyorum. Rabbim muvaffakiyet versin inşallah" sözleriyle kutladı. TRT stüdyolarında çekilen yarışmada öğrencisinin yanında olan okul müdürü Mustafa Bulut yaşadığı mutluluğu sosyal medya hesabından uzun bir yazıyla paylaştı.

Yazısına 'Gururumuzsun evladımız. Bu birincilik bu işin zirvesi' sözleriyle başlayan okul müdürü Mustafa Bulut; "Okulumuz Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Okulu öğrencimiz Beytullah Bilgiç, TRT tarafından düzenlenen ve TRT1 ekranlarında yayınlanan Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması'nda

büyük bir başarı göstererek birinci oldu. Kalplere huşu veren, gönülleri fetheden mükemmel okuyuşu ile jüriden en yüksek puanları alarak zirvedeki yerini aldı. Çok değerli jüri üyelerimizden Osman Egi Hocamızdan 100 puan, Halil Necipoğlu Hocamızdan 100 puan, Mehmet Ali Sarı Hocamızdan 96 puan, izleyicilerden 94 puan, Toplamda 390 puanla ilk basamağa oturdu. Yarışma için bulunduğumuz Ankara da sadece okuyuşu ile değil, kimlik ve kişiliği ile herkesin takdirini kazandı” dedi.

 

27 Nisan 2020 , Pazartesi Bu haber toplam 962 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU