Günün Tarihi:29 Ekim 2020

Gün gün etkinlik var


Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Çevrim İçi Çalışmaları kapsamında yapılan etkinlikler tüm hızıyla bu hafta da devam ediyor.

Oyunlar

Etkinlikleri ilgiyle takip edenler için Sakarya MEM Youtube Etkinlik Kuşağında bu hafta birbirinden faydalı ve çeşitli etkinlikler yer alıyor.  Dün itibariyle 3 Mayıs tarihine kadar Sakarya MEM Youtube Etkinlik Kuşağında hafta boyunca spordan sanata, müzikten çizgili hikayelere, fotoğraf yarışması, akıl ve zeka oyunları, görsel sanat etkinlikleri ve daha birçok zengin içerikli etkinlikler hazırlandı. Sakarya MEM Youtube Etkinlik Kuşağı hafta içi her gün saat 10.00’da Spor Lisesi öğretmenleri tarafından hazırlanan egzersiz videoları ile başlıyor.

Program

Bugün saat 14.00’te Müze ve Belgesel yayını, Fotoğraf Yarışması kazananlarının yayınlandığı video gösterimi, yarın saat 14.00’te Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenlerinin hazırladığı “Seslerle Düşünme Sanatıdır Müzik” etkinliği, 30 Nisan Perşembe saat  14.00’te Bilim İnsanı Olma Yolcuğu Belgesel yayınları, 1 Mayıs Cuma günü saat  12.45’te Cuma Sohbetleri ve saat: 16.00’da Özel Gereksinimli Çocukların Ailelerine Öneriler “Özbakım Becerileri” adlı etkinlik ile hafta içi etkinlikleri devam ediyor.

Etkinlik

YouTube Etkinlik Kuşağı hafta sonu etkinliklerinde ise 2 Mayıs Cumartesi saat  10.00’da Spor Lisesi öğretmenleri tarafından hazırlanan egzersiz videoları ve saat 14.00’te Çizgili Hikaye etkinliği, 3 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da Görsel Sanatlar etkinliğinden sonra haftayı saat 21.30’da yayınlanan 'Sen Anlat Öğretmenim" etkinliği ile kapatıyor.

 

28 Nisan 2020 , Salı Bu haber toplam 512 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU