Günün Tarihi:31 Ekim 2020

BİK basın mensuplarını unutmadı


Basın İlan Kurumu, Koronavirüs salgını süresince vatandaşlara haber ulaştırmak için zor şartlarda çalışmaya devam eden basın mensuplarını unutmayarak tüm kuruluşlara yerli üretim BOREL marka el dezenfektanı dağıttı.

Yerli üretim 

Basın İlan Kurulu Genel Müdürü Rıdvan Duran’ın girişimleri sonrasında BOREL marka el dezenfektanları tüm illere basın mensuplarına dağıtılmak üzere gönderildi. Sakarya’da yayın yapan gazetelerde çalışan basın mensuplarına da el dezenfektanları BİK İl Müdürü Engin Kaşdaş tarafından teslim edildi.

 

Fedakarca

Basın mensuplarının gecesini gündüzüne katarak çalştıklarını ifade eden Müdür Kaşdaş, “Yerli üretimimiz olan BOREL’i, tüm Türkiye'de olduğu gibi Sakarya'mızda da bu zor günlerde gecesini gündüzüne katarak, fedakarca çalışan basın çalışanlarımıza ETİMADEN’in hediyesi olarak ulaştırıyoruz. Bu hayati öneme sahip jestten ötürü ETİMADEN'i tebrik ediyor, gösterdiği duyarlılık nedeniyle Genel Müdürümüz Sayın Rıdvan Duran'a da meslektaşlarım adına şükranlarımı sunuyorum" dedi. 

29 Nisan 2020 , Çarşamba Bu haber toplam 660 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU