Günün Tarihi:25 Ekim 2020

Hendek’te pencereden hayatı fotoğraflayacaklar


Hendek Ziya Gökalp Ortaokulu, koronavirüs (kovid-19) salgınının yaşandığı karantina günlerinde “Hendek’in Penceresinden Hayat” konulu bir fotoğraf yarışması düzenleyecek.

Yarışma şartı

Fotoğraf yarışması hakkında bilgi veren Okul Müdürü Özgür Baylan, “Ülkece zor bir sürecin içerisinden geçmekteyiz. Genç yaşlı kadın erkek demeden herkesi etkileyen kovid-19 salgını zorunlu olmadıkça bizleri dışarı evde kalmaya zorlamaktadır. Peki ya evde, karantinada da fotoğraf çekmeye devam edebilir miyiz? Ziya Gökalp Ortaokulu olarak düzenlediğimiz fotoğraf yarışmasında bu sorunun cevabını arıyoruz.  Karantina günlerinde evimizin penceresinden gözümüze çarpan her türlü gün doğumu/batımı, manzara, insan ya da sokak hayvanları gibi yaşamın bir parçasını yansıtan her türlü kare yarışmamızın kapsamına uygundur” dedi.

Ödül verilecek

Tüm öğrenci ve velilerinin katılımına açık olan yarışmaya son katılım tarihi 11 Mayıs olarak belirlendi. Ayrıca kazananı jürisinin belirleyeceği yarışmada dereceye giren eserler ödüllendirilecektir. Yarışmada birinci seçilen eser sahibine 500 TL, ikinci seçilen eser sahibine 300 TL, üçüncü seçilen eser sahibine 150 TL para ödülü verilecektir. Yarışmanın bir ödül töreni olmayacağı gibi derece kazanılan kişilerin ödülleri sonuçlar açıklandıktan kısa bir süre sonra adreslerine ulaştırılacaktır. Gerçekleştirilecek olan Hendek’in Penceresinden Hayat konulu fotoğraf yarışmasının başvuru ve detaylarına ise (www. egitimekseni.com) sitesinden ulaşılabilmektedir” denildi.

30 Nisan 2020 , Perşembe Bu haber toplam 279 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU