Günün Tarihi:13 Ağustos 2020

Sağlıkçılara ve hastalara iftar


Şehit Yılmaz Ercan Anadolu İmam Hatip Lisesi, kendi imkanlarıyla okul personeli tarafından hazırlanan iftar yemeklerini pandemi hastanesine dönüştürülen Toyota Hastanesi’nde görev yapan doktor, sağlık personeli ve hastalara ikram ettiler.

Pansiyon okul

Sağlık İl Müdürlüğünün izni ile gerçekleşen iftar yemeğini sağlık çalışanları ve hastalarla paylaşan Şehit Yılmaz Ercan Anadolu İmam Hatip Lisesi personeli pansiyonlu okul olmaları nedeniyle yemekhanelerinde aşçılarının elinden hazırlanan iftar yemeğini koronavirüs salgınıyla mücadelenin kahramanlarıyla paylaşmanın mutluluğunu yaşadılar.

 

Ev ortamında

Okul Müdürü Kadir Gezer, ülkemizi ve tüm dünyayı etkileyen bu zor ortamda, özveriyle hizmet veren sağlık çalışanları için kendilerinin de bu hizmete teşekkür etmek istediklerini ifade ederek, mübarek Ramazan ayında dualarının kabulü dileğiyle ev ortamının sıcaklığını tüm sağlık çalışanlarına ve hastalara hissettirmek istediklerini belirtti.

 

Teşekkür ettiler

Pandemi Hastanesi olarak hizmet veren Toyota Hastanesinde görevli doktor ve çalışanlar da Şehit Yılmaz Ercan Anadolu İmam Hatip Lisesinin kendileri için hazırladığı anlamlı iftar yemeğine çok teşekkür ederek, milletimizin güzel günlerine en kısa zamanda kavuşması için mücadeleye devam ettiklerini ifade ettiler.

 

Tüm imkanlarıyla

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş da, koronavirüs salgını başladığı ilk günden itibaren eğitim camiasının tüm imkanlarıyla sağlık çalışanlarının yanında yer aldığını ifade ederek, ilimizin başarılı okullarından Şehit Yılmaz Ercan Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin Mübarek Ramazan Ayında sağlık çalışanlarımız için okul imkanları çerçevesinde iftar yemeği hazırlamasından büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Durmuş, duyarlı davranışlarından dolayı tüm okul yönetimine ve personeline teşekkür etti.

1 Mayıs 2020 , Cuma Bu haber toplam 696 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU