Günün Tarihi:21 Eylül 2020

Gürültü Eylem Planı için anket yapılıyor!


Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonuyla hazırlanan ‘Sakarya Gürültü Eylem Planı’ için vatandaşların görüşlerinin alınması anket çalışması başlatıldı.

Olası gürültü

Bu kapsamda şehirdeki olası gürültü sorunlarının kısa ve uzun vadeli çözümlere kavuşabilmesi için hazırlanan ankete tüm vatandaşların görüşlerini paylaşabileceği ve bu anketten elde edilen bilgiler, Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından çevresel gürültünün kontrolü ve önlenmesi amacıyla hazırlanmakta olan Sakarya Gürültü Eylem Planı çalışmaları kapsamında değerlendirilecek.

Davet ettiler

“Sakarya Stratejik Gürültü Haritaları doğrultusunda gürültü haritaları, gürültü sınır ve aşım haritaları, etkilenme analizi ve cephe gürültü haritaları kapsamında sıcak noktaların belirlenmesi ve fayda/maliyet analizleri ile öngörülecek eylemlerin planlanması için hazırlanan Sakarya Gürültü Eylem Planı ile ilgili hazırlanmış olan ön rapor için anket ile halkın katılımı süreci başlatılmıştır. Tüm vatandaşlarımıza ankete katılmalarını rica ederiz” dedi.

1 Mayıs 2020 , Cuma Bu haber toplam 641 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU