Günün Tarihi:26 Ekim 2021

Takımlar sahaya inmeye başladı


Beşiktaş’tan sonra Yukatel Denizlispor da sahaya inerken, bizim grupta Tuzlaspor önceki gün startı verdi, Sakaryaspor ise 4 Mayıs Pazartesi gününe kilitlendi.

Beşiktaş’tan sonra Yukatel Denizlispor da sahaya inerken, bizim grupta Tuzlaspor önceki gün startı verdi, Sakaryaspor ise 4 Mayıs Pazartesi gününe kilitlendi. 

İlk İdman: Süper Ligde Beşiktaş’tan sonra Yukatel Denizlispor da çalışmalarına başladı. Sakaryalı Teknik Adam Bülent Uygun nezaretinde sahaya inen Denizlispor, Haluk Ulusoy Tesislerinde dayanıklılık ve pas idmanı yaptı.

Dörderli: 20 Nisan’da sahaya inen Beşiktaş yavaş, yavaş toplu çalışmalara başlarken, Denizlispor’da öncelik fiziksel gücün toplanmasına verildi. Teknik Direktör Bülent Uygun, sağlıklı idman için her türlü önlemi aldıklarını, futbolcuların sağlık taramasından geçtikten sonra idman alanına alındıklarını söyledi.

         Pazartesi: Sakaryaspor çalışmalarına 4 Mayıs Pazartesi günü Saat 18.00’de başlayacak. Evde çalışmakla sahada çalışmak arasında önemli fark olduğunu belirten Teknik Direktörler, özellikle sağlık konusuna dikkat edilmesi gerektiğini söyleyip, çalışmaların da küçük gruplar halinde yapılmasının şart olduğunu söylediler.

         Yoğun: Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun, çalışmalara kaldıkları yerden devam ettiklerini söylerken, Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım da net mesajlar verdi. Yıldırım, hem futbolcuların sağlık kontrolünden geçeceğini, hem de tesiste kalanlar ile evlerinden gelenlerin idmanlarda ayrı, ayrı çalışacaklarını vurguladı. 

Galatasaray: Süper Ligde Beşiktaş ve Denizlispor’dan sonra Galatasaray’ın da 7 Mayıs’ta Florya’da toplanıp çalışmalarına başlayacağı belirtildi. Sakaryaspor cephesinde de sağlık önlemleri ve dezenfekte yapılması için çalışmalar yoğunlaştırıldı. Futbolcuların hastanede mi yoksa tesislerde mi sağlık kontrolünden geçeceği henüz belli değil. 

 

--------------------

Fransa’da ligler

İPTAL EDİLDİ

Korona virüsten en çok etkilenen ülkeler arasında olan Fransa’da bu sezon tescil edildi. 

Başladılar: Almanya’dan sonra, İtalya’da, da insanları psikolojik yönden rahatlatmaları için takımların idmanlarına izin veriliyor. Fransa ise bunun tam aksine bir yol izledi. Başbakan Edouard  Philippe, ülkede liglerin oynanmayacağını duyurdu.

Nasıl olacak?: Fransa hükümetinin liglerin iptal edildiğine yönelik açıklamaları, FİFA ve UEFA’nın toplantısını bir kez daha önemli hale getirdi. Fransa Başbakanı, iptalin nasıl olacağı açıklanmadı ancak liglerin tescil edildiği duyuruldu.

TFF takipte: Türkiye Futbol Federasyonu da gelişmeleri yakından takip ediyor. İtalya ve Almanya’da takımların sahaya inmesi, Fransa’da ise liglerin yapılmayacağı, FİFA ve UEFA’nın toplantısında ele alınacak. 

1 Mayıs 2020 , Cuma Bu haber toplam 3727 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU