Günün Tarihi:2 Mart 2021

Karasu’ya il içinden giriş ve çıkış serbest


Karasu İlçe Hıfzıssıhha Kurulu ilçeye giriş ve çıkışlara yönelik 15 günlüğüne getirilen yasak kararını revize ederek, il içinden giriş çıkışın serbest, il dışından ise kısıtlamalı olduğunu açıkladı.

Kurul toplandı

Kaymakam Aziz Mercan başkanlığında İlçe Hıfzıssıhha Kurulu olarak toplantı yapan Belediye Başkanı İshak Sarı, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yavuz Selim Özdin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Yutkun Bacak, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Celalettin Akyol ve Eczacılar Odası Temsilcisi Yakup Altıntaş, yeni kararları açıkladılar.

İl dışı yasak

Kaymakam Aziz Mercan, ilimize yönelik getirilen giriş çıkış yasağı ve kısıtlaması kapsamında il dışından ilçeye giriş çıkışların izin harici olmayacağını belirtirken, “Tabi ki ilimizden ilçemize giriş ve çıkış serbest. Bu kurallara uymayanlara gerekli idari ceza işlemi uygulaması yapılacaktır. 19 Mayıs 2020 Salı günü saat 24.00’e kadar bu kısıtlama ve yasak sürecektir” dedi.

 

 

7 Mayıs 2020 , Perşembe Bu haber toplam 1006 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU