Günün Tarihi:12 Nisan 2021

Berber ver kuaförlere uyarı


Hendek Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vahdettin Çilek, berber ve güzellik salonlarının tekrar açılmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Süreç ile birlikte ortaya çıkan zamlı fiyat tarifeleri odamız bilgi dahilinde değildir. Fahiş fiyatlarla karşılaşanların odamıza başvurması ve tespiti ile birlikte gerekli yaptırımların uygulanacağından emin olunmalıdır” dedi.

Hayırlı olsun

Hendek Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Çilek , “Berberler, Kuaförler ve Güzellik salonları kademeli normalleşme planı ile birlikte 11 Mayıs tarihinde hizmet vermeye başladı. Öncelikle camiamızdaki tüm çalışanlara hayırlı olmasını dileriz. Sonrasında bu süreçte iş yerlerimizin açılış ve hazırlık aşamasında çok önemli olan hijyen tedbirleri kapsamında bizlere tüm olanakları sağlayan Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’na ve tüm belediye personeline de çok teşekkür ederiz. Bu süreçte her türlü riski göze alıp çalışan meslektaşlarımızın her zamankinden daha hassas, itina ile virüsün yayılmasına olanak dahi tanımadan bu süreci atlatmalarını temenni ederiz.”

Fırsatçılık zamanı değil

Başkan Çilek, “Süreç ile birlikte ortaya çıkan zamlı fiyat tarifeleri ile kulaktan kulağa yayılan fahiş fiyat uygulaması odamız bilgi dahilinde değildir. Bu yılki tarifelerimiz malum süreç ile bir değişiklik ve yenilenme yaşamamıştır. Ekonominin çok zor bir süreçten geçtiği bu dönemde fahiş fiyatlarla karşılaşanların odamıza başvurması ve tespiti ile birlikte gerekli yaptırımların uygulanacağından emin olunmalıdır. Sevgili üyelerimiz  sizlerden ricam, Cumhurbaşkanlığımız tarafından açıklanan tüm uygulamalara harfiyen uymanızdır. Odamız olarak tüm gelişmelerden sizleri haberdar ediyoruz ve etmekte olacağız. Bu süreçte camia olarak kendimize yakışanı yapalım. Zaman; kişisel çıkar, fırsatçılık ve polemik yaratma zamanı değildir” dedi.  

15 Mayıs 2020 , Cuma Bu haber toplam 257 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU